ארז לב ארי 11.12

ארז לב ארי 
ארז לב ארי ממשיך בסיבוב הופעות ארצי- "כתמים של תרבות" שנושא את שם אלבומו האחרון. במופע בהפקתו המוסיקלית של פטריק סבג, יבצע את שיריו הידועים ואהובים ושירים מתוך האלבום החדש ובהם הסינגלים "לא אחד מאלה" ו"נחום וציונה" שזכו לקבלת פנים חמה מצד תחנות הרדיו והקהל.
בימים אלו, יוצא ארז בפרוייקט מיוחד: "האורח- ארז והחליפות מארחים את אריס סאן".
פרוייקט מחווה ליוצר האגדי אריס סאן, במסגרתו ליקט ארז לחנים של להיטיו הגדולים ולהיטים של יוצרים יוונים אחרים ששיריהם מזוהים עם אריס סאן. ארז כתב להם מילים חדשות בעברית, התוצאה- פרוייקט מגוון, שילוב של טקסטים מרעננים ונוגעים עם הצלילים המוכרים לכל, אשר יחד באים לידי יצירה חדשה ומרתקת של ארז לב ארי.
"די לי" הוא הסינגל הראשון, אשר זוכה לתגובות נפלאות מהקהל ומהתקשורת כאחד. בהופעותיו ארז נותן הצצה קטנה מהפרוייקט ומבצע גם אותו.
מאז צאת שני אלבומיו, "שמחת הפרטים הקטנים" (הגיע למעמד של אלבום זהב) ו"ארגמן", ממשיך ארז לב ארי , לצבור קהל נאמן, מגוון ואוהד ומבסס את מעמדו כאחד האמנים המוערכים והבלתי מתפשרים הפועלים כיום. שיריו של ארז מחלחלים לליבם של אלה שנחשפו והתמכרו והקהל ממשיך להפיץ את הבשורה מפה לאוזן.

 במופע החדש מבצע ארז את מיטב שיריו מתוך שלושת אלבומי הסולו שלו ביניהם: "מה אעשה", "אנה אפנה", "לבבתיני", "צדק", "בסוף היום", "פרימיטיביים", "לא אחד מאלה", "נחום וציונה" וכן שירים מתוך "העץ הבודד" האלבום המשותף ועטור השבחים שהוציא עם פטריק סבג. 

מן הביקורות:

"אם חרישת במות היתה מקצוע, ארז לב ארי היה מגיש מועמדות לעובד מצטיין. ככה בדיוק רוכשים קהל. עוד הופעה במקום קטן ועוד אחת באותו ערב ולמחרת. לא בחתונות, לא רק בוועדי עובדים, בקופות פתוחות ובכל רחבי הארץ. לב ארי שם את הלב על הבמה. הוא מדויק, מרגש, שונה. אתם יכולים להאמין לו" (ידיעות אחרונות)

"הכריזמה שלו מגיעה מהמילים שהוא שרמהלחנים הנעימים ובמיוחד מצלילי הגיטרה

 המופלאים שהוא מפיק בעדינותגם היכולת של הלהקה שלו  לתת נפח לכל שירלסחוב אותו עוד ועוד גם אם נראה שהקהל מאבד ריכוזהופכת את ההופעה של לב ארי לאירוע מוזיקלי אמיתי וסוחף".( ידיעות ת"א)

ארז לב ארישירה וגיטרות

פטריק סבג: הפקה מוסיקלית, סמפלר וקלידים

רן שמעוניתופים, עמוס פרידמןבס, אמיר לביא/איתי זנגי: גיטרות

 
* המופע בישיבה- על בסיס מקום פנוי

פתיחת דלתות: 20:00
תחילת מופע: 21:00

כרטיסים:
למכירה מוקדמת חיילים וסטודנטים: 60 ש"ח
למכירה מוקדמת רגילה: 70 ש"ח
למכירה בקופות: 80 ש"ח

החלוץ 33, העיר העתיקה, באר שבע

פתיחת דלתות:
אולם: -
powered by Tagonet